| RAY a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care sa dai clik pe un fisier video si sa te redirectioneze pe un anumit web site?

ps nu raspundeti aiurea,

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Cred ca s-ar putea intr-un fel. Deci trebuie sa ai salvat in PC link-ul intr-un fel. adica iconita de google care o poti salva si care te redirectioneaza direct pe site-ul respectiv. Dupa te duci in proprietati, ii schimbi iconita si ii pui una de la VLC sau ce program de video ai nevoie si dupa ii schimbi numele. Alta metoda chiar nu imi vine in cap. Bafta!