| RAY a întrebat:

Este posibil cand dai clik pe un video sa te redirectioneze pe un site web?

Are careva habar de asa ceva

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mai ales pe unul porrnnno cu roșcate asa cum îți place ție

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Roscata ca tine nu am eu norocul asta

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Asa zic și eu

| Hammurabi a răspuns:

Dacă dai clik (play) pe un video care e postat pe o pagină de web, da e posibil.
Pentru că imaginea aceea statică, care ție îți arată că în spatele ei ar fi un fișier video (chiar dacă are semnul de play pe ea) poate să fie un link către orice altceva.
Deci pur și simplu, aia e o poză care atată ca un player video, cu link. În spatele link-ului poate fi chiar un fișier video, sau poate fi o trimitere către orice altceva.

| J0B0MAT a răspuns:

Da,pe site-urile de filme se întâmplă asta cel mai des.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Acolo e altceva, eu vorbesc de a da play pe un video care sa te duca pe un web site

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Despre asta vorbeam şi eu.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Nu play online man, play video care il ai de pe net

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Hmm... Nu am pãţit

| Plato a răspuns:

Trebuie sa fie posibil.

| RAY explică (pentru Plato):

Asta cred si eu, dar, uite ca nu primesc raspunsuri

| Dismally a răspuns:

Nu prea am inteles la ce te referi. Daca filmuletul este pe o pagina web atunci da, foarte posibil. Daca ai filmuletul descarcat in calculator nu ar trebui sa se intample asta, schimba player-ul in cazul acesta, poti incerca VLC, este gratuit si este bun.