| anonim_4396 a întrebat:

Există vreo modalitate sigură și eficientă de a recupera anumite fotografii șterse din Google Drive?
Menționez că le-am șters și din Coșul de gunoi.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca le-ai sters si din cosul de gunoi... imi pare rau, dar s-au dus.

Desi vad ca zice si asta: "If you delete a file and need to get it back, contact a Drive specialist. To find your file, call or chat with us."

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În caz că e cont premium, in rest, contul free il gestionează strict utilizatorul care l-a creat.