| Popa_Alexandru_1998_Hjjd a întrebat:

Exista vreun aparat cu care iti faci televizorul smart tv?(televizor LED)

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cea mai ieftina și simplă soluție te un mini PC cu un soft de media center.Cu softul te pot ajuta eu, cu calculatorul iar îți pot da ceva recomandări pâna în 200 RON.Succes

| gelu1970 a răspuns:

Da, exista. trebuie sa cumperi un dispozitiv ce iti converteste tv in smart tv. cat costa acesta si daca il gasesti in Romania nu pot din pacate sa iti dau detalii.