| Trollerul a întrebat:

Exista vreun procesor mai puternic decat AMD Athlon XP Barton 3200+ pentru Socket 462?, daca da vreau un pret big grin. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Socket 462 cunoscut ca si socket A a fost retras, pentru el mai gasesti doar la second hand, procesorul cu pricina fiind cel mai bun, http://en.m.wikipedia.org/wiki/Socket_A

| Neamtu_Lucas_1975 a răspuns:

Se pare ca nu dar un procesor mai intalnit si cu un pret mai pun este 2600+ care se vinde cu 50-100lei.