| hkr a întrebat:

Exista vreun program care sa converteasca videourile Sony vegas in alte programe cum ar fi vlc sau ceva de genu. need help!

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Nu,nu exista.Dar cand exporti clipul, iti alegi tu ce format vrei(.avi,.mp4,.3gp, etc) Sau reinstalezi VLC si la optiuni, bifezi sa citeasca si formatul de la Sony vegas, daca exista.

| mikilooooooooo a răspuns:

Nu, selectezi ce ai facut in Sony vegas, [ aici sa fie contextul, ] dai sus file>render as> si de acolo te descurci tu.

| hkr explică (pentru mikilooooooooo):

Da acum m-am uitat la un tutorial si am vazut! Mersi!