| Emerad a întrebat:

Exista vreun program ce imi poate arata toate fisierele din PC cu o anumita extensie selectata de catre mine?

De exemplu vreau sa imi caute si sa imi listeze toate fisierele cu extensia.exe

Dar vreau ca programul sa imi poata cauta mult mai multe extensii, nu numai.exe.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie program. In casuta de cautare sus scrii doar ".exe" (fara ghilimele) si vei gasi toate fisierele.
Uite si aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows-vista/tips-for-finding-files
Un program care sa-ti caute mai multe extensii o data nu exista. Pe rand le poti cauta si.bat,.dll, etc.

| Emerad explică (pentru Salontanul):

Mersi,functioneaza.

| Salontanul a răspuns (pentru Emerad):

Cu placere.