| anonim_4396 a întrebat:

Exista Xbox LIVE in Romania? Daca da, de unde pot sa iau membership-uri sau puncte Microsoft? Dar daca mi-am facut cont de Romania si imi iau membership card din Marea Britanie?

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Cred ca exisata... oricum mie nu imi place xboxul deoarece are 30%sanse de crapare. nu a parut pe el god of war si mai arata si mateta nasol rau de tot

| dmrtr a răspuns (pentru dmrtr):

Mersi pentru funda

| anonim_4396 explică (pentru dmrtr):

Nu ai pentru ce, imi iau PS3, trebuia sa fui eu neaparat american...

6 răspunsuri:
| Trip_Sebastien_1994 a răspuns:

Eu am un an pe xbox live, cum te numesti pe xbox live

| Trip_Sebastien_1994 a răspuns:

Mihutzu vrei sa stii cum ma numesc pe xbox live: ApollonPuma3

| anonim_4396 explică (pentru Trip_Sebastien_1994):

Nu merci, cazul e inchis de muuuuuuulta vreme, mi-am luat PS3 si sunt foarte multumit de el, dar mai multumit sunt de calculatorul pe care mi l-am facut in vara asta, sau mai bine spus bestia big grin

| AlexIsAnAI a răspuns (pentru Trip_Sebastien_1994):

Eu ma numesc AlexIsAnAI si chiar caut prieteni. Da-mi cerere de prietenie!