| PeAcE a întrebat:

Explicati-mi si mie cum se reinstaleaza un windows, va rog! Inclusiv un site de unde il pot descarca! Si ma refer doar la C, daca se poate sa fie reinstalat! Va rog mult, dau funda si ce mai vreti voi! Daca ma puteti ajuta mai bine pe mess dati accept la id-ul: byby_byanka2009!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pai ai toti pasii pe care trebuie sa-i faci scrisi in josul paginii, daca cunosti putina engleza e foarte simplu cu repartitiile.http://news.softpedia.com/news/Instalarea-Windows-ului-XP-ro-16672.shtml