| Ciovy a întrebat:

Filmările care se înregistrează de pe camerele de supraveghere pe hard disk se șterg toate filmările după anumite zile sau se suprascriu filmările?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Credeam că am lămurit odată chestiunea

https://www.tpu.ro/......cu-restul/

când suprascrii, ce a fost se pierde/șterge/dispare/

| anonimg a răspuns:

Când scrii ceva peste ceva asta înseamnă obligatoriu ștergerea a ceea ce este deja scris; chiar dacă asta se numește suprascriere sau nu.
Filmările de pe camerele de supraveghere pot dura și la o jumătate de an dacă înregistrările se salvează pe internet în vreun server al vânzătorului.

Răspuns utilizator avertizat