| anonim_4396 a întrebat:

Fisierele din Recycle Bin se mai pot recupera daca au fost sterse si de acolo?

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Recuva, in schimb este freeware si nu trebuie sa te chinui sa cauti seriale sau sa platesti bani in cazul in care vrei sa ai licenta

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Da, incearca cu programul Easy Undelete, recuva, GetDataBack si multe alte programe, dupa ce ai golit cosul sper sa nu fi dat diskcleanup, sau defragment pentru ca greu le mai poti recupera! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. Am scos Easy Undelete. Dar este demo si asa nu-mi da voie sa scot fisierele gasite. Si am mai gasit si Undelete Plus. Acolo am nevoie de serial. Are cineva? Sau stiti macar de unde sa iau serialu`?

| emylutza a răspuns:

Eu am incercat cu toate dar nu au avut nici o valoare. Asa ca incearca sa nu golesti cosul numai cand ai nevoi...batting eyelashes Parerea mea...