| xElisa a întrebat:

happy

Odata ce am sters fisierele din Recycle Bin le pot recupera? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Da se pothappy cu Recover Files 2.1, Recuva,
DataRecovery sau Glary Undelete

| victorandrei a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Se poate dar cum a zis mai sus GeosBios nu le poate recupera in totalitate, fisiere incomplete, etc...

6 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Depinde ce inseamna odata. In principiu, la scurt timp dupa ce au fost sterse, se mai pot recupera, Daca au fost sterse acum o luna de zile, timp in care tu ai mai instalat / dezinstalat programe pe hard disk, nu prea mai ai ce recupera. Iar daca mai recuperezi ceva, cel mai probabil informatia recuperata nu va fi intreaga si nu-ti va mai folosi la nimic. Adica daca aveai niste fotografii spre exemplu, dupa recuperare sa-ti apara numai jumatate din fotografie si nici atata.

| donnie112 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta oadata cu niste fisiere si am instalat un program dar din pacate nu am mai reusit sa le recuperez pe toate, daca e vorba de niste fisiere mici si putine s-ar putea sa le poti recupere, din pacate nu mai stiu cum se numea progtamul, dar cauti pe google si gasesti foarte usor, bafta. FUNDA PLS

| capsuna16 a răspuns:

Nu le mai poti recupera

| JohnnySiPunct a răspuns:

Nu, nu le mai poti recupera.sad

| ToTheLight a răspuns:

Nu, nu le poti recupera, recycle bin e doar un " folder " unde pui fisierele care nu iti mai trebuie, dar care le poti folosii alta data, dar daca dai ctrl + del, sau stergi din recycle, nu se mai pot recupera, ast funda big grin!