| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc Google Chrome de ceva timp, dupa reinstalarea windowsului am observat ca dupa ce navigam pe 5-6 pagini se misca in slow motion, ca "mamaie in maini". Nu am niciun fel de problema cu pc si nu vad care ar fi problemastraight face
Solutii!
Mentionez ca l-am reinstalat de 3 ori

4 răspunsuri:
| clawditzu a răspuns:

Eu am zis ca folosesc chrome de ceva timp deci...nu miar place o schimbare

| clawditzu a răspuns:

Am zis ca folosesc google chrome de ceva timp deci nu miar comveni o schimbarestraight face

| EleninNWO2036 a răspuns:

Pai vezi instaleaza-ti Firefox si pot intra in 100 de pagini de internet cate vrei tu

| clawditzu a răspuns (pentru EleninNWO2036):

Am zis ca folosesc google chrome de ceva timp, deci nu prea mi-ar placea o schimbarestraight face