| GeorgeH17 a întrebat:

Folosesc sam bradcaster si vreau sa se auda live pe site-ul meu.
stii cumva cum fac sa ceverez un cod html sau are el functia asta la procaster(pentru tv online) se poate genera un cod.

2 răspunsuri:
| GeorgeH17 explică:

Fratelili meu! Esti cam intarziat. intrebarea asta a fost pusa in 2012.
Nu te supara dar nu ai de spalt vase sau ceva?

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

E grav ca te-ai apucat de un site si nu te descurci cu Sam Brodcaster, fara suparare dar inainte de toate, cand te apuci de un proiect intai te gandesti la tot ce crezi ca iti va face tie probleme pe parcurs si trebuie sa iei fiecare chichitza in parte sa o rezolvi daca vrei sa ai succes!