| biancaanghel a întrebat:

Folosesc touchpad-ul la laptop, care in partea dreapta are portiunea aceea pe care o folosesti ca sa mergi in sus sau in jos pe pagina. Problema e ca la mine nu mai merge (ma gandesc ca a fost cumva dezactivata). Ce trebuie sa fac sa o pot folosi din nou? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Da, depinde de laptop, cauta la site-ul producatorului de la laptopul tau driverele si ai acolo mouse driver sau touchpad driver si downlodeaza-le si da click pe ele next next finish si gata se reinstaleaa,
da restart la laptop si gata.
Mult succes!

| biancaanghel explică (pentru youmail):

Multumesc mult! Acum merge.

1 răspuns: