| anonim_4396 a întrebat:

Folosește cineva Sublime Text pe Linux?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Cam albastra intrebarea, cauti oameni care nu numai ca folosesc Linux desktop, dar mai si umbla dupa cioace smechere de gen "Sublime Text" (cei care folosesc Linux desktop ca profesiune, in general nu se omoara dupa nimic altceva in afara de windows manager/tema cu care vine distributia)

eu de ex. folosesc o tona si jumatate de Linux... headless, desktop aproape deloc

| Feri5 a răspuns:

Știu că Sublime Text se folosește și pe Linux pentru programe Python. Eu am Windows.