| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! 1cine ma ajuta si pa mine cu drivarele wd vista home premium 32bits pentru acer aspire 5315
si daca ati putea sa-mi explicati cu drivarel ce trebuie sa fac ice ordine le instalez sau alte lucruri
multumesc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici ai driverele pentru laptopul tau
http://www.acer.com.mx/ac/es/MX/content/drivers
Selecteaza ->portatil->Aspire->Aspire5315->mai jos selectezi sistemul de operare si limba (romana)apoi da click pe fiecare ->descarca si instaleaza!

Acum descarca DriverScanner 2011 ->vezi pm! Bafta!

| spectral a răspuns:

Pai dupa ce ai puis windows vista pe laptop sau pc-ul tau... daca ai cd-uri originale cu drivere le instalez indiferent de ordine! Daca nu el automat ar trebui sa isi faca update cu driverele ca a windows 7. sau exista posibilitatea sa iti descarvi driverele de pe net indiferent de ordine! Dar eu iti recomand wd 7 ultimate e cel mai bun in ora actuala isi face update la toate driverele si tot ce e legat de wd! Stima happy