| cristianzgz3 a întrebat:

Dau funda! am un laptop acer aspire 5315 care are un 1gb ram si wd vista home premium care nu imi merge bine (dar merge pe 1gb)
intrebarea este daca ii mai pun 1 gb ram o sami ruleze foarte bine wd vista?
multumesc

Răspuns Câştigător
| Th3Public3N3MY a răspuns:

Salut! Da, va merge mai bine, dar vista consuma prea multe resurse, instaleaza Win7!

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Foarte bine nu cred ca o sa iti ruleze. Eu iti recomand XP Sp2 sau Sp3 pentru 1-2 GB

| ColT a răspuns:

Normal ca daca ii pui mai multi rami o sa iti ruleze mai bine, dar vista mananca foarte multe resurse asa ca te sfatuiesc sa il schimbi happy