| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am cont pe YouTube. In afara de videoclipurile mele sa dori sa adaug si altele postate de ceilalti useri YouTube. Cum fac asta? Sa se vada ca si cum ar fi postate de mine...

Răspuns Câştigător
| Flafy1920 a răspuns:

Le adaugi la Preferatehappy sub videoclip scrie adaugati la: si o sageata in jos. dai click la sageata si dai la preferate. funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Intai le descarci cu programul youtube downloader 2.5
apoi le incarci din pc tau
simplu
funda? big grin

| mFlorian a răspuns:

Downloadezi videoclipurile pe care doresti sa le reulpoadezi ca fiind ale tale.http://youtubedownload.altervista.org.Dupa le uploadezi normal :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AnDY, mFlorian, nu ati fost atenti la intrebarea mea... am spus " ca si cum ar fi postete de mine" asta insemna ca nu doresc sa le descarc pentru le posta eu!