| waXonwaXoff a întrebat:

Vreau sa va intreb ca videoclipuri sunt postate pe youtube? Am o curiozitate sau macar cati useri au cont pe YT?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai in 2006 YouTube avea aproximativ 6, 1 milioane de videoclipuri si peste 500.000 de utilizatori inregistrati.Acum nu stiu cat are dar banuiesc ca aproape dublu...

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am cont. Ce videoclipuri intrebi? Ca nu prea am inteles. Pai eu am postate video facute de mine, excursii una alta. happy

| waXonwaXoff explică:

Cate videouri contine in total youtube...la asta ma refer