| oana_9912 a întrebat:

TPU am o mare nelamurire. abia mi-am facut cont pe youtube si in lista mea de redare adaug videoclipurile care imi plac.(si dau "adaugati la lista de redare") problema este ca atunci cand dau click pe un video dl mine din lista apare tot pe contul acelei persoane de la care l-am adaugat.as dori ca acel video sa apara cu user-ul meu... ce pot sa fac? neaparat trebuie sa il incarc?

Răspuns Câştigător
| BlueIvy a răspuns:

Buna! Nu poti sa-l adaugi in lista ta de redare cu numele tau. Trebuie sa-l incarci tu ca sa iti apara numele de utilizator. Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| IDN a răspuns:

Nu poti.doar la clipurile uploadate de tine o sa-ti apara user-ul.