| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! Windows Vista Ultimate x86 SP2 sa home premium pentru acer 5315
1gb ram procesor 1.86 grafica 252mb
nu vreau raspunsuri de genu puneti wd xp
multumesc

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Si intrebarea care e? daca vrei sa-ti instalezi vista pe laptopul ala iti va merge foarte greu. chiar daca ai pune si 4 gb ram. instaleaza o versiune de windows 7, care este asemanator cu vista ca look dar mult mai optimizat si rapid. Windows 7 home premium ar trebui sa-ti ruleze decent. nu inteleg de ce ai vrea vista in loc de 7