| cristianzgz3 a întrebat:

Ce windows 7 si vista estebine sa pun pe laptopul asta acer aspire 5315 exemplu home premium, starter, ultimate... avand in vedere ca am 1 gb ram si procesor 18.6.

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

7 si vista au multe errori.Si la cat RAM mai bine ai ramane la XP care nu consuma resurse multe si trebuia sa spui pentru ce folosesti laptop-ul.

| AdRiaN20 a răspuns:

Pentru laptopul tau cel mai bun ar fi Windows Xp, nu consuma multe resurse si e foarte stabil, eu il am de 1 an si nu mi-a dat nicio eroare!tongue Deci te sfatuiesc sa mergi pe XPhappy

| glodbogdan a răspuns:

Si am un laptop Acer aspire 5315 si am citit undeva ca este recomandat sa instalezi Windows Vista(ultimate), sau ai putea sa adaugi RAMI si sa instalezi Windows 7(daca iti place) http://www.topopage.net/......8-imagini/