| CllaraCllary a întrebat:

♥FUNDĂ! Am o tabletă ODYS Space si i-am bagat cartela de internet si cand vreau sa merg pe net, nu-mi merge.normal imi aparea o iconita cu h si doua sageti.Am mai avut una, doar ca s-a stricat si cineva de la magazin a butonat-o si a gasit netul.Cum sa activez din nou netul? Raspuns RAPID si FundaVot!

1 răspuns:
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

H si doua sageti inseamna ca ca esti pe retea HSDPA cu viteza de 30-40 kb/s. intri la setari / retea/ VPN (creezi un vpn) dupa aia setari/retea/punct acess /punct acces nou / bagi setarile de la isp-ul tau salvezi repornesti tableta activei din bara de status transferul de date (ceva de genul pachete de date sau network /3g) si ai net. FUNDA?