| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Am o tastatura,, Logitech Wave 2.4 Cordless " i' s-a rupt conectorul ala care se pune la PC, imi puteti spune cum sa pun un cablu ca sa lucreze?!

Răspuns Câştigător
| R1pstar a răspuns:

a deci ai cu un fel de card funcioneaza dacai asa trebuie schimbat cardul ala du-te undeva la dinasta de compiutere si antreaba acolo dar ia tastatura si mufa cu tine si le sti arata la oameni de acolo care se coupa cu calculatoare

5 răspunsuri:
| R1pstar a răspuns:

Undeste cele 2 capete care sau rupt si lipeste cu banda cv banda firele si dupa lipestele pe toate la un loc si ma situtaiccamio ai electrician si l-am antrebat si mie mi s-a rupt si mia fauto asa

| Lilvayctor explică (pentru R1pstar):

Pai ea e wireless ia uite la video si daca imi poti spune;) fundahttp://www.youtube.com/watch?v=ODCIHqu-8wI&feature=related

| R1pstar a răspuns (pentru Lilvayctor):

a deci ai cu un fel de card funcioneaza dacai asa trebuie schimbat cardul ala du-te undeva la dinasta de compiutere si antreaba acolo dar ia tastatura si mufa cu tine si le sti arata la oameni de acolo care se coupa cu calculatoare

| R1pstar a răspuns:

A functionat
? mersi pentru funda

| CyberKingAlex a răspuns:

Nu ai ce face decat daca vrei sa frigi calculatorl

| FlorinRenault5 a răspuns:

Pai daca ai o alta tastatura care nu e buna i-ai mufa de la ea si pune-o dupa culoarea firelor.E cam riscant ca o singura greseala iti poate arde pc-ul.