| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am si eu o intrebare cum descarc pozele de pe CD pe calculator?

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

Pai bagi CD in calculator, mergi la my computer iti apare CD faci clik pe el iti apar pozele, mai bagi o alta bara tot de my computer, dar la asta dai unde vrei sa pui pozele si de acolo te descurci, ca doar le transferi, sper ca ai inteles

Noroc! big grin

2 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

E ff siplu...bagi cd in pc si apoi le iei de pe cd si le pui in calculator si cred ca iti ramane si pe cd si in pc... funda si apoi incearca sa vezi c amerge

| maria11579 a răspuns:

Buna! Selectezi toate forografiile apasand IN ACELASI TIMP tastele "Ctrl" si "A" (litera A) apoi dai click dreapta, copy apoi dai click drepta in folder-ul in care vrei sa le pui si apoi "Paste". Succes! Sper ca te-am ajutat.