| zooooza a întrebat:

Cum descarc in calculator filmuletele si pozele de pe camera?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Trebuie sa ai un cablu USB care se conecteaza in camera si PC...este posibil sa-ti mai trebuiasca si un driver de la camera, adica un progranm pe care trebuie sa-l instalezi in PC. apoi totul este simplu in My Computer apare camera si un folder unde sunt pozele si filmele. si le copiezi asa cum copiezi orice fisier normal.era ok daca precizai ce camera ai.

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Conectezi camera la calculator. Apoi în My Computer îşi face o partiţie pe care intri şi copiezi fişierele.

| Petronela a răspuns:

Prin cablul de date USB al camerei:d

| Wicca a răspuns:

Daca ai card iti poti cumpara un cititor de carduri.