| Cr1st1ii a întrebat:

FuNDA! buna, cine ma lamureste si pe mine, am instalat win7 pe Toshiba Satellite L750 si dupa aproximativ o luna nu mai merge deloc, tasta de Num Lock ramane aprinsa si in rest nimic, pe ecran nu apare nimic, am incercat sa il adaptez la un monitor, dar nu merge. ce s-a putut intampla. tin sa mentionez ca win7 era ultimate descarcat de pe net. orice opinie e binevenita! multumesc!

8 răspunsuri:
| Cr1st1ii explică:

Nici macar nu merge. se putea defecta de la windows in asa fel incat sa nu mai merarga? mi-e sa nu pierd garantia din prostia asta. big grin
ca nu se mai aprinde pe ecran nu imi apare nimic sad

| FlorePurandel a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Cand il pornesti, baga cd-ul cu windows in el si apasa repede F8 F9 F10(nu stiu care merge la pc-ul tau) sau F5...incearca toate astea...o sa intrii in meniul boot atunci si o sa fie floare de acolo sa instalezi windowsul

| Cr1st1ii explică:

Oke.winking

| Cr1st1ii explică:

Am sa incerc si am sa revin.winking

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul din nou

| BiancaLittleWitch01 a răspuns:

Insemna ca laptop-ul tau nu agreeaza windows-ul 7, asa mi s-a intamplat si mie, mi-a mers la incepu, iar dupa aceea s-a blocat. Iti sugerez sa reinstalezi un alt windows 7, adica de pe alt CD si daca nu merge instaleaza XP, sper ca ti-am fost de ajutor happy

| FlorePurandel a răspuns:

De cand ai instalat windowsul? daca e mai vechi de o luna instalat si e descarcat de pe net inseamna ca e fara licenta...deci trebuie sa reinstalezi windowsul si ca sa nu ti se mai intample iti sugerez sa descarci windows loader si sa il instalezi, e floare la ureche, apoi da restart si nu o sa ti se mai intample asa ceva...il poti descarca de aici acel program http://fisierulmeu.ro/540GVLP4FHVN/Windows-7-Loader-v1-6-x86-x64-rar.html Cu placere!

| Cr1st1ii explică (pentru FlorePurandel):

Se putea defecta adica nici sa nu imi apara nimic pe ecran?