| Paraschiv_Andreea_1998_4CUj a întrebat:

Funda. Buna, tocmai am primit un aparat Nikon compact L25, am si card la el, si voiam sa va intreb daca imi puteti da un site de pe care imi pot achizitiona un cititor de card? ( P.s cardul este de la SaDisk este de 4 GB. ) Daca se poate un site romanesc. Va multumesc anticipat. >Scuzati eventualele greseli gramaticale.

1 răspuns:
| Ivo12 a răspuns:

Sa stii ca daca ai primit odata cu aparatul un cablu usb e mai Usor, doar conectezi la pc si scoti pozele foarte usor sau poti impumuta de la un prieten cititorul (daca e de la aceiasi firma)... daca nu merge nimic din astea decat sa te complici sa comanzi de pe net mai bine iti iei unul nou cu tot cu cititor. Sper ca te-am ajutat, funda?