| Blackberry^^ a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Stiti cumva cum pot sa pun parola pe mesaje, galerie la un telefon Nokia 5800 Xpressmusic? Please!

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Descarca un program pe nume guardian, cauta pe site=urile de specialitate, ...http://mobilesmania.com/forum/

| ronin33dan a răspuns:

Descarca un program pe nume guardian, cauta pe site=urile de specialitate, mobilesmania.com/forum/

| Buttercup30 a răspuns:

Nu poti sa pui parola decat la tastatura.

| psaltica2 a răspuns:

Dai la meniu,la setari si acola la securitate,de acolo dai blocare confidentialitate, acolo iti alegi ce vrei sa blochei, iar dupa aceea sa scrii parola (pentru.a debloca tot acolo dai dar nu mai selectezi nimic sa blochezi si scrii parola)