| anonim_4396 a întrebat:

stiti daca pot intra pe facebook de pe un Nokia 5800 XPRESSMUSIC?
FUNDA

3 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Poti intra daca iti activezi internetul, daca folosesti cartela cosmote Vibe trebuie sa trimiti un SMS gratuit cu textul "SETARI" la 638 si apoi sa urmezi instructiunile!
Bafta.

| SaraJ a răspuns:

Prin conectarea auromata la internet - wi-fi sau cartela - este cel mai usor

| Lalaloveu a răspuns:

Sigur ca da doar daca ai wi-fi sau internet. Poti intra aproape de pe orice telefon daca ai net. Numai ca pe telefon merge putin mai greu orice ai cauta pe net.