| MrSeby a întrebat:

Funda. Ce credeti ca este mai bine sa imi cumpar, un Samsung Galaxy 5 cu 360 RON (Android 2.1) sau Samsung Galaxy Mini (Android 2.2) 499 RON.

Răspuns Câştigător
| reky a răspuns:

Chiar daca e mai bun,ia Samsung Galaxy Mini, din cauza sistemului de operare, din cauza camerei si din cauza performantei.Succes!

4 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Galaxy mini cu 2.2 desi niciunul nu e chiar performant

| SindyR a răspuns:

Ru am galaxy 5 si o prietena si-a uat mini si crede-ma ca e mult mai buna al meu decat al ei deci te sfatuiesc sa iti cumperi galaxy 5 MERITA TOTI BANII

| Pitri001 a răspuns:

Clar samsun galaxY 5! e mai bun!

| sebyc98 a răspuns:

Galaxy Mini e mai bun...stiu pe cineva care are si e foarte multumit...