| śĩĿṽịṻ a întrebat:

Funda, ce credeti de windows 8 ai mai stabil si mai performant decat 7?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 este foarte bun si va rula mult timp de acum in colo la fel ca windows xp, 8 este un fel de vista ..adica multa cocalareala

| deeadeea111 a răspuns:

Eu am windows 7 si cred ca este cel mai bun

| robytoby a răspuns:

Toate sistemele de operare au probleme la inceput, bug-uri eu spun ca Windows 7 este mai stabil,
dar depinde si de configuratia calculatorului.

| BencheaAdelin a răspuns:

Windows 7 e mai stabil eu am bagat ca prostul w8 si dupa o luna mi-a sters tot din calculator m-a costat 100 de lei sa-l repar

| biostar7 a răspuns:

Windows 7 e mai bun pentru gaming iar windows 8 pentru office

| CinevaNou a răspuns (pentru biostar7):

Windows 8 e pentru tablete

| biostar7 a răspuns (pentru CinevaNou):

Windows RT e pentru tablete

| samuelcs a răspuns:

Salut,eu cred ca windows 7 este mai bun decat windows 8. Funda?