| pantera2011 a întrebat:

FUNDA! Cine imi spune si mie un program sa pot viziona videoclipuri am vrut sa instalez BS Player si nu vrea sa mi se instaleze in coomp imi da eroare alt program de genu asta? daca ii bun si merge va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Twizzle a răspuns:

- Kantaris Media Player

- Crystal Player Professional

- VLC Player

- SMPlayer

9 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

KMPLAYER pentru mine e cel mai bun, nu necesita codecuri, reda tot ce e fisier video, fisier audio ...etc
http://kmplayer.en.softonic.com/

| Christa a răspuns:

Gom player happy

| Mik3 a răspuns:

Incearca un Divx, Gom player, winamp, real player, vcl media player, The KMplayer etc sper sa alegi ce iti place, astept funda :*

| DoubleS a răspuns:

Winap cred ca merge thinking

| andreeaaa1 a răspuns:

Incearca gom player

| Dee0tzaA a răspuns:

Poti sa incerci cu:
- VLC Media Player (VideoLan)
- MPlayer
-Winamp
- DivX Player
Mai multe detalii ai aici:
http://www.subtire.com/2008/10/20/top-5-programe-de-vazut-filme/
Sper ca te-am ajutat:P
funda;)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VLC Media player...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows media player straight face