| Stef101 a întrebat:

sm si eu o intrebare, am un BlackBerry 8520 si nu pot viziona filme pe youtube. Imi da o eroare la player. Cum il pot repara. Mentionez ca am wifi si xenozu dar tot nu merge, si as vrea sa vizionez fara alt player se poate?

2 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Icearca sa iei abdode flashplayer sa ii dai upgradare de soft sau sa ii dai Hard Reset si sa iti iei din BbStorApps aplicatia youtubewinking

| sorin_6068 a răspuns:

In player-ul video al telefonului ai setari conexiune iar acolo setezi reteaua wi-fi pe care o folosesti daca nu gasesti incearca la setari internet in setaui video