| Yoniix a întrebat:

FUNDA! Cum fac o reclamatie pe facebook cuiva? Va rog ajutati-ma!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La contact unde se pot face orice tip de sesizari pui linkul profilului care te-a deranjat si o captura de ecran sa vada motivul asa cum se face in TPU pe langa niste informatii aditionale scrise de tine de ce s-a intamplat, cum, etc.

2 răspunsuri:
| StefanL a răspuns:

In primul rand o iei pe mata la **** dupa care te pisi pe ea. Dupa aia reclamatia se transmite telepatic la aia de la Facebook

| Yoniix explică (pentru StefanL):

Sa ma suga mata aia curva.