| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! cum se modeaza consola xbox 360? ce program necesit pentru a o moda
multumesc

2 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

In romana nu prea a facut nimeni un tutorial, pentru ca toti care stiu sa modeze o fac pe bani (d'uh)

In schimb gasesti multe pe 360mods.com,daca ai idee unde sa cauti.

| Ervin a răspuns:

Nu o poţi moda aşa. trebuie să apelezi la un modder. zi-mi în pm din ce oraş eşti şi te ajut eu. costă în jur de 100 de ron modarea. însă se găseşte dacă ai noroc şi la 50 ron.