| Rikky a întrebat:

FUNDA! de ce nu pot schimba avatarul la mess?
oo cum pot sa fiu online cu mai multe id in acelasi timp si cum pot pune ca-s plecata de pe mess? DAR URGENT DE CE NU POT SA SCHIMB AVATARUL?

3 răspunsuri:
| Frankenstein a răspuns:

Hello. Pentru a fi cu mai multe id-uri online in acelasi timp, trebuie sa ai multi mess-u`(il gasesti pe net, pentru orice varianta a messenger-ului). Sa scrii ca esti plecata sau orice altceva, trebuie sa dai un click acolo unde scrie "What are you doing?" si scrii ce vrei tu. Ca sa-ti schimbi avatarul, trebuie sa te duci la "Messenger-->My display image" si de-acolo presupun ca te descurci. Funditabig grin?

| Edy1995 a răspuns:

Ca sa schimbi avatarul de la mess dai click pe iconita aia din stanga de langa numele tau pe urma alegi optiunea "Display Image". Acum iti va aparea un chenar, selectezi "Share my picture" si apoi dai click pe "Select..." Acum iti va aparea niste imagini, daca vrei poti alege una dintre acelea daca nu dai click pe "Browse..." din partea stanga, acum iti apare alt chenar si tu te duci acolo unde ai imaginea pe care vrei sa o pui la avatar! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Andreea2589 a răspuns:

Ai incercat sa iesi de pe id si sa intri din nou? Asa cred ca mergethinking
Pentru mai multe iduri in acelasi timp iti trebuie prog Multimess.
Tu vrei sa-ti apara idle de cateva minute la status? Nu prea poti. Decat daca chiar nu atingi pc-ul cateva minute ti se pune "Idle" si timpul. : )