| AndreeaDiana9999 a întrebat:

Funda! deci am windows xp sp2 si l-am reinstalat de curand inainte mergea sa-mi descarc samsunk kies pentru telefonul meu(samaung gt-s5560i) dar acum de cand mi-am reinstalat windowsul nu mai merg? Cum pot conecta la pc cu cablu de date tellul(fara Blutooth). Adica sa il conectez cu Samsung kies ca inainte.big grin

7 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

In primul rand fa-ti update la SP3 de pe siteul Microsoft, dupa care instaleaza-ti programul pentru Samsung (sigur il gasesti pe site-ul lor)

| AndreeaDiana9999 explică:

Am rezolvat problema oricumwinking

| AndreeaDiana9999 explică:

Am rezolvat problemalaughing multumesc de raspunsuri

| yubyta123 a răspuns:

Daca nu ai bifat nici o setare aiurea cand l-ai instalat normal ar trebui sa mearga cand introduci cablu de date in telefon fara sa ai bluetooth activat

| pavelos a răspuns:

Bine decat sa te complica mai bine ia-ti windous 7 xp

| AndreeaDiana9999 explică (pentru pavelos):

Am sa imi iau si windows 7 dar intai trebuie sa-mi bag ramwinking

| Cazacu_Alin_1994 a răspuns (pentru AndreeaDiana9999):

Pai vrei
sa iti mearga pc bine