| noname789 a întrebat:

FUNDA! dupa parerea voastra care telefon este mai bun si mai frumos? Acesta https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-c 3300k sau acesta https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/sony-eric sson-x8 (P. S. Nu ma pot decide asa ca va intreb pe voi trebuie sa fie de calitate si sa arate si cat de cat dragut)

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Nici nu se discuta. X8-ul este cu mult peste Samsung. Practic X8-ul este superior cu mult peste Samsung,si aici se vede diferenta la Aparatul foto, capacitatea bateriei, sistemul de operare!, capacitatea de memorie suportat de pana la 16 GB, ecranul TFT cu mult peste cel al samsungului.

1 răspuns:
| xBlueEyesZ a răspuns:

Primul telefon il are colegul meu de banca big grin! si este destul de bun. Face poze foarte frumoase, muzica are un anumit sonor love struck! Dar si al 2-lea este de asemenea, la fel de frumos! Dar eu sincer, cred ca primul este mai bun,[intr-un fel performant] dar si frumos big grin!