| Cristian121 a întrebat:

Funda! E buna configuratia?

http://www.emag.ro/wishlist/3312473456

*Atentie, nu suport raspunsurile seci ("Da", 'Nu", "Tu ce crezi?" s.a.m.d)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| XtReMee a răspuns:

Da e buna placa video e cam scumpa pe 128 bit gasesti de 1 gb pe 256 bit hdd super 64 mb procesoru i5 bun ramul 8 super nu-ti trebuie mai mare de atatdeci in concluzie este ff bun funda

3 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Da este foarte bun.ai hard mare si de viteza, memorie de cea mai marte viteza adica 1600000, procesor i5 generatia a 3a, video mare si in rest conteaza mai putin.parerea mea e sa cumperi doar ce este necesar pe moment.adica de ce sa dai bani pe casti si alte accesorii.tot ce conteaza pe moment este placa de baza sa poata suporta si ultimul procesor aparut si atunci este f bine.hardu nu stiu ce faci tu cu 1T dar ma rog.vad cau bagat si router si camera web si alte chestii.pai ceti trebuie tie alea acum nu vad.dar daca e promotie asta e.insa tu cauta si vezi daca ai cumpara asa separat placa de baza procesor memorie vidceo si hard cit te duce.iar restul carcasa sursa poti lua si mai ieftine.si camera wweeb si restul de accesorii.asta e asa pe linga dar am zis si eu.asa e bine sa te gindesti ce cumperi ca tu dai banii. apoi trebuie sa stii si pentru ce vrei sa faci acel calculator.ce vrei sa faci cu el pentru ce il cumperi.jocuri,navigatie pe net, grafica, doar sa vezi filme etc. daca e pentru tine asa uzual atunci este f bun. daca vrei sa joci jocuri ar trebui sa mergi mai intii la un magazin de jocuri te uiti cam ce jocuri vrei sa joci, vezi ce cerinte cere sa aiba un calc pentru a putea juca si dupa stii ce calc sa iti faci.eu asa as face.numai bine

| Cristian121 explică (pentru vrelian):

Multumesc pentru raspuns, meh... multe Propozitii inutile (dupa mine), dar mersi.

| vrelian a răspuns (pentru Cristian121):

Daca sint inutile atunci nu mai intreba.eu am incercat sa spun cit mai multe in sensul ca vei avea de unde sa alegi ceva bun da ca am spus ceva bun.dar se pare ca te pricepi si nu vad ce mai pui intrebari.sau le pui asa sa te afli in treaba? daca este sa dau un raspuns de la 1 la 10 atunci iti pot spune configuratia este slaba.si cu asta incheiam discutia.ce inseamna pentru tine configuratie buna? pentru mine stii ce inseamna? cel mai tare procesor din lume.cea mai tare [placa video din lume si asa mai departe.aia este confuiguratie buna.e ok de alta data nu o sa mai spun propozitii inutile. numai bune.iar parerea ta tine-o pentru tine.era bine sa spui doar multumesc de raspuns si atit.dar trebuie sa o faci si tu pe desteptu ca tot romanu. asta e.de altadata sa imi vad de treaba.bafta in continuare