| Cristian121 a întrebat:

Funda! http://www.emag.ro/wishlist/3312473456

Se combina bine totul? Compatibilitate Carsa (Marimi, Pozitionare etc) + Compatibilitate (Placa video + Procesor + Placa baza etc)

-Nu vreau raspunsuri scurse precum da si nu. Ca nu va cred

-Daca raspundeti cu un simplu "DA" sau "NU"... n-o sa mai primiti frunda

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

"Se combina bine totul?"-Ce anume? ..am dat clik pe linkul din descriptie si nu vad decat prezentarea la laptopuri si telefoane...revino cu intrebarea! succes!

| Cristian121 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Intrebarea e de acum un an laughing) Thoamne. Era un wishlist care nu mai merge. Ma rog nu mai am nevoie mi-am cumparat un pc acum 5 luni

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru Cristian121):

OK men..Incerc sa raspund la intrebari care nu au raspuns.,(nu la alea noi)
Ce configuratie are ca si eu vreau sa i-mi iau unu prin aprilie?

| Cristian121 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

I5 3330. Gtx 650 ti 1 gb. 8 gb ram. 3 coolere. Carcasa mid-tower. Si cam atat. Am dat 3000 lei pe el. L-am luat in rate. dupa 1 an ii schimb placa si imi iau ceva nou de 3 gb.