| Incorruptibleman a întrebat:

(FUNDA)Hai noroc, baieti! Am cumparat un Samsung Galaxy S2 cu 3 luni in urma. As vrea sa ii schimb culoarea. Se poate? Si mai am o intrebare : Pot sa ii fac asigurare? E luat de la Germanos la liber si vreau sa stiu daca imi pierd garantia daca ii schimb culoarea sau daca ii fac asigurare.

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Culoarea i-o poti schimba punandui alta carcasa, si dupa ce il vopsesti ii schimbi carcasa il poti asigura.Sau mergi la Germanos platesti servisul si iti schimba ei culoarea.

1 răspuns:
| yawney a răspuns:

Asigurarea poti face, insa nu inteleg cum vrei sa-i schimbi culoarea, nu se prea poate schimba carcasa ca la telefoanele vechi, poate doar sa-l vopsesti nu stiuthinking