| maximiliannnn a întrebat:

Android 2.2
Buna am telefonul acesta Samsung galaxy 5 l-am cumparat de la Vodafone si l-am luat pe Abonament Si Garantie Vreau sa-i fac ubdate la android 2.2 Pierd Garantia daca fac acest Ubdate?
Vreau raspunsuri sigure adica 100% dau funda!

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Pierzi garantia in conditiile in care nu respecti ce scrie in contract, garantiile sunt diferite de la un furnizor la altul.Recomandarea mea este sa citesti contractul! Succes!

| Robert a răspuns:

Nu se pierde pentru update.Tu nu il decodezi dar imbunatatesti softul de la ei.

| gocops a răspuns:

Pierzi garantia daca il faci gresit, eu zic sa te duci la furnizor sau la personal specializat

| marcumarian89 a răspuns:

Da pierzi garantia pentru update la soft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pierzi garantia