| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

FUNDA! hei TPU,am nevoie de un raspuns urgent!cryingDeci:de cand mi-am adus pc-ul de la reparat,filmele,serialele,clipurile de pe youtube imi mai merg in reluare,da in reluareee,daca ma uit la un film subtritarea nu corespunde cu presonajul,e inainte! si inainte sa-l duc la reparat se incarca greu filmele, iar acum se incarca repede da merg in reluare! nu-mi spuneti de placa video sau nu stiu ce ca nu prea le am cu astea! va rog da-ti-mi un rapsuns urgent si explicit incat sa-mipot remedia problema! va rogcrying

6 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Instaleaza placa video omule! Cum sa nu iti spunem de ea. Ea e singura problema! Descarca si instaleaza driverul de la placa video!

| Larisaaaaaaaa133 explică:

Si cum sa stiu ce placa video am?

| danimotenel a răspuns (pentru Larisaaaaaaaa133):

Te duci la start, la run, scrii dxdiag si dai ok, apoi dai pe tabul display, si la Name: se afla numele placi video, apoi te duci si cauti pe net : numeplacavideo driver, daca nu sti scrie aici numele placi si caut eu driverul.

| Larisaaaaaaaa133 explică (pentru danimotenel):

Am dat la start da nu inteleg acel "run"unde e?

| danimotenel a răspuns (pentru Larisaaaaaaaa133):

Daca ai xp este in partea dreapta jos, daca ai 7 du-te in start si la cautare scrie run.

| Larisaaaaaaaa133 explică:

Am xp, da tot nu stiusad...