| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda, HELP URGENT! Ma enereveaya windwosu, vreau sa instalez ceva, si tot timpu nu ma lasa, imi zice applucation error, am incercat sa instalez messenger 11... eroare...nero 9.eroare! 1 tot erori imi dia la tot! 1 CE SA FAC? FUNDA! +++ VOOOT!

Răspuns Câştigător
| ioana_5848 a răspuns:

Si eu am patit exact asa! pana cand mi s-a stricat calculatoru` de tot, din cauza hard-ului care trebuia formatat. Reinstaleaza windows-u, e singura solutie.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| daniel94d a răspuns:

Reinstaleazal baga windows 7 cel mai bun