| Assu53 a întrebat:

FUNDA, imi puteti spune si mie daca antivirusul mcafee este bun de ceva? are firewall, spirewall? si daca are linceta grauita pentru toate "benefiicile" lui? Daca nu spuneti-mi ce alt anitvirus cunoasteti big grin? mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint multe, depinde care iti este tie mai bun. Asta inseamna, pe unde intri. Vezi: BitDefender (bun dar consuma multe resurse), Nod32, Kasperski, Avira, Panda, Avast, Spybot, Adware, etc Nu stiu daca le-am scris pe toate corect. Daca nu, scuze terog.

| Assu53 explică (pentru anonim_4396):

Eu momentan am bitdefender licenta aia free ( nu cea pe 30 zile, ci cea free ), e bun de ceva?

3 răspunsuri:
| lixu16 a răspuns:

Un antivirus bun e bitdefender. Succes!

| Assu53 explică:

M-ar interesa un ceva care sa blocheze floodul in caz ca imi face cineva si sa vad daca imi acceseaza cumva care laptopul printrun program ceva happy gen un firewall ma gandesc ca ar putea observa lucrurile de genul acesta happy