| Patriii a întrebat:

Funda.Imi ziceti va rog pe pasi cum se restarteaza calculatorul, ce cd-uri trebuie si tot tacamulhappy

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Cred ca vrei sa zici cum se formareaza.
ai nevoie de un cd cu windows ceri de la cineva sau iei de pe net si mai ai nevoie si de cd cu driverele de la placa video si placa de sunet si trebuie sa iti bagi programele din nou muzica si toate alea ca dupa ce il formatezi se sterge tot din calculator

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Eh? restartarea pc-ului? ce cd vorbesti tu? doar START > SHUTDOWN > Restart

| bogdan3vl a răspuns:

Am uitat da-mi si mie funda pls

| nutepriveste21 a răspuns:

Citind intrebarea dar si raspunsurile cred ca va incadrati de minune la categoria T/A.

| Armando16 a răspuns:

rolling on the floor ce cd-uri zici cred ca tu te referi la restartarea windousului sau ce? pai du-te la un vecin care stie mai bine si exista un cd care il bagi in calculator si i dai drumu si iti cere niste cd-keyuri mai multe dar nu cred ca te referi la asta oricum restartarea oficiala inseamna sa se poarneasca pc-ul din nou ori este pe unitate un butonas pentru restartare ori dai din start acolo la restart