| anomiserarac1996 a întrebat:

AJUTOOORR! cand scriu la status la yahoo messenger ...acolo sus imi apare ce am scris dar cand ma uit la id meu in lista nu-mi apare statusul cryingce sa-i fac? heeelppp!crying

1 răspuns:
| mona01 a răspuns:

Pai...Uite mie mi s-a mai intamplat, am avut si eu aceeasi problema ca tine, cand scriam ceva nu imi aparea, nu stiam ce sa fac...Deci m-am gandit ca poate e de la messenger, asa ca am instalat unul nou, si, dupa aceea mi-a mers, poate ai aceeasi problema daca nu scrii ajutor iti merge? Incearca orice posibilitate si sper ca ti-am fost de ajutor! Funda te rog?