| barzuk a întrebat:

Funda! PS3 sau Xbox 360 Elite? Cine imi da un argument bun primeste fundawinking

8 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Xbox 360: Platesti pentru serviciul online/ca sa joci online, dai bani in plus pe cablurisau WiFi.De asemenea, daca iti place Kinect si vrei sa salti prin camera, ia'ti Xbox threeshitty

PS3: Superior graphix, jocuri exclusive cu carul (momentan), serviciul online e complet gratuit (exceptant PSN Plus), are WiFi inclus.
herpderp, la ora asta chiar aveam chef sa ma iau de Microsoft fanboys.

Nu ca am ceva cu console gaming-ul, dar e alegerea ta...

| hSh3ad a răspuns:

Ps3, deoarece:
Nu platesti la net (La Xbox platesti)
Controller Six-Axis(F bun)
Suport Blu-Ray

Ps3-ul este mult mai bun!
Te sfatuiesc sa-ti iei Ps3!

| Bogdanna a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360 si ii dai traducere la pag...:)

| Bogdanna a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360 asta e direct in romana :)

| Dorifto a răspuns:

Xbox 360.Vezi mai sus sau jos

| puscasul a răspuns:

Dupa voi ps 3 dar face ylod si nul poti repara

| Mihai0301 a răspuns:

Ps3

| IonutNFS a răspuns:

Iati ps3, ca acum se modeaza, cu hard la el si cu un tracker bun te doare in pix laughing, ce prefer la xbox fata de ps3 este gamepad-ul care mi se pare mai bun, dar daca nu ai avut pana acum placerea cu unul de xbox, nici nu o sa simi diferenta.